Щирі побажання в дорогу у прозі, до сліз

Щирі побажання в дорогу у прозі, до сліз

З нашою колекцією  побажань в дорогу ви подаруєте шматочок себе. Будьте чарівниками для близьких.

Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Ось і настав твій політ. Що ж у тебе в чемодані? Сподіваюся там лежить удача, везіння і спокій. Якщо ж ні, то сподіваюся це знаходиться у тебе в серці! Без цих трьох складових ніяк не можна підніматися на борт літака. Удача принесе відмінну погоду. Завдяки везінню стюардеси будуть неймовірно привабливі і милі, а спокій буде відповідати за переліт в цілому. Тому не забудь про цих три важливих складових! Доброго польоту!

Нехай движок молотить рівно.

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Щоб повернувся ти ще більш щасливим, ніж зараз.

Довіз себе не тільки живим, але й – здоровим!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Нехай бензин ніколи не закінчується.

Бажаю щасливої ​​дороги, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якого лиха, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Нехай поїздка буде в радість!

Дістатися тобі – без пригод.

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Back to Top