Красиві компліменти жінці у прозі, до сліз

Красиві компліменти жінці у прозі, до сліз

З нашою колекцією самих красивих компліментів жінці простими словами ви подаруєте шматочок себе. Будьте чарівниками для близьких.

Доля подарувала мені дівчину, про яку можна тільки мріяти. Красива, добра, ніжна, мила, і найкраща на всій планеті. Тільки ти даруєш мені миті радості і щастя, тільки з тобою я відчуваю себе затишно і впевнено. Твій ангельський характер, твоя добра душа, твоя краса просто чарують мене. Я хочу все життя бути тільки з тобою, моя улюблена. Ти моя друга і найголовніша половинка, моє серце належить тільки тобі. Ти гідна восхищенья, моє сонечко. Я все зроблю, щоб ти була найщасливішою.

Ти чудова і непередбачувана як природа! Ти захоплюєшся мене кожну хвилину, радуешь і вдихаєш в мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду завжди оточувати океаном теплої ніжності, палкої любові та постійної дбайливості.

Краса супроводжує тебе у всьому: і в зовнішності, і в рисах характеру і у вчинках!

Переплюнути тебе по красі зможе хіба що твоя дочка.

Ти вбила мене своєю красою!

З тобою добре і легко, ніби я сам наодинці з собою.

Ти найрідніша і кохана людина. Я люблю тебе всім серцем і не уявляю життя без тебе. Я готовий піти за тобою хоч на край світу, аби тільки дивитися в твої красиві очі і бачити кожен день твою чарівну усмішку.

Знаю, що ця робота (завдання) було дуже важким для тебе, але мене вразило те, як ти впоралася з ним.

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Я не знав, що таке щастя поки життя не з’єднала нас разом.

Кохана, славна моя, тебе я називаю господинею мого серця. Я тебе просто обожнюю. Я без тебе, як сонечко без тепла, як річка без води. Ти – моя мрія, мій ідеал.

У тебе космічна, неймовірна і просто казкова краса!

Ти – пісня!

Ти, що володіє винятковою ніжністю і приголомшливою жіночністю, втілилася для мене в чарівний джерело неймовірного натхнення, нев’янучого наснаги і щирої любові.

Ти – моя неповторна леді досконалість! В тобі чудесним чином поєднуються прекрасний характер і карколомна зовнішність, принадна чуттєвість і іскристий запал, гострий розум і неземне чарівність. На всій землі не знайти більш дивного створення, ніж ти!

До сих пір не віриться, що я зустрів таку чудову дівчину!

Своєю красою ти прикрасила мій ранок і весь день!

Back to Top