Красиві компліменти хлопцю у прозі, до сліз

Красиві компліменти хлопцю у прозі, до сліз

З нашою колекцією оригінальних компліментів хлопцю своїми словами, до сліз ви подаруєте шматочок себе. Будьте чарівниками для близьких.

Щастя – це коли поруч з тобою наймиліший, найнадійніший, найсильніша людина, в якому ти впевнений на сто відсотків. Такий у мене ти, мій найкращий хлопець на землі. Ти моя доля, моя друга половинка. Я люблю тебе найщирішої, найніжнішою любов’ю. Ти мій ідеал, мрія всього мого життя. Дай Бог тобі удачі, радості у всьому, і всього самого найкращого. Нехай моя любов буде завжди надійним оберегом для тебе. Успіхів тобі у всіх починаннях. Будь завжди в прекрасному настрої, адже тобі так іде посмішка.

Милий! Кожен твій пекучий пристрасний погляд миттєво змушує розпускатися в моєму серці дивовижні і прекрасні квіти трепетних почуттів, він розбурхує і надихає, і невідворотно наповнює душу казковим чарівним ароматом всепоглинаючої взаємної любові!

Всі деталі твого гардероба роблять тебе особливим.

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти

Я не буду ходити навколо, та навколо, скажу одне – ти мій герой!

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю в них.

Ти – Аполлон серед усіх гарних юнаків, ти – справжній Геракл серед героїв сучасності, ти розумний і вихований, ввічливий і добрий, сміливий і відважний, наполегливий і справедливий, цікавий і веселий, відкритий і симпатичний не тільки зовні. Ти – чудовий хлопець поза конкуренцією, ти – приголомшлива людина і просто красень.

Ти вважаєш, ти не красивий? Ти просто ні разу не бачив себе з боку … на моєму місці!

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Ти надзвичайно чуйна людина. Ніколи не подумала б, що чоловік може бути настільки чуйним і уважним до потреб жінки.

Ти завжди можеш змусити мене посміхнутися, навіть коли мені сильно сумно.

Від твого аромату тіла у мене захоплює дух і серце починає битися ще швидше.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Без тебе моє серце – тисячі розбитих осколків. Сумую.

Твоє уміння готувати їжу просто чудово. Так приємно бачити чоловіка вміє здивувати жінку стравою власного приготування.

Back to Top